› 

Архів розділу Батареї опалення

Не помітити, що батарея опалення тече, неможливо, хоча б по калюжі що збільшується на підлозі і зміні рівня вологості в приміщенні. А ось що при цьому робити - це вже інше питання.
Коли за вікном мороз, то холодні батареї опалення перетворюють затишок домашнього вогнища в катування холодом. Поки людина рухається, їй не загрожує небезпека замерзнути, але вдома після трудового дня хочеться трохи розслабитися і спокійно посидіти з книгою, або подивитися телевізор. Ось тут холод і вступає у свої права! Однак не варто чекати приходу весни або милості від ЖКГ. Спробуємо самостійно розібратися з якої причини батареї опалення холодні, що робити і куди дзвонити.
При реконструкції старих приміщень і будівель, а так само при будівництві нових, необхідно серйозно задуматися про вибір типу батареї парового опалення.
При монтажі батарей опалення в житловому приміщенні можливі дві ситуації розвитку подій.

1) Господар напередодні капітального ремонту заздалегідь прораховує варіанти і самостійно набуває необхідну кількість опалювальних приладів і комплектуючих до них.
Часто можна почути запитання про те, як зробити розрахунок потужності батарей опалення. Розберемо порядок розрахунків на прикладі найбільш популярного в наш час алюмінієвого радіатора.

Розрахунок потужності і кількості батарей опалення
Існує два варіанти підключення батарей опалення: послідовне і паралельне.

підключення батарей опалення
Найбільшим попитом на даний момент користуються все ж таки алюмінієві батареї опалення, широкий асортимент яких можна знайти практично в будь-якому магазині будматеріалів. Саме алюмінієві батареї дозволяють значно скоротити споживання енергії і є на сьогоднішній день одними з найбільш економічних.

Алюмінієві батареї опалення
Розберемо існуючі способи установки батарей опалення. У першу чергу перелік виконуваних робіт залежить від існуючої в будинку схеми опалювальної системи.

Установка батарей опалення
Сучасні батареї центрального опалення істотно відрізняються від своїх попередників з чавуну або заліза. Вони більш гармонійно вписуються в загальний інтер'єр кімнати і виглядають практичніше.

Батареї центрального опалення
Екрани для батарей опалення

Як би не були корисні в квартирі батареї опалення, але багато в чому їхній зовнішній вигляд не задовольняє суворий смак домашнього дизайнера. Однак за допомогою екранів для батарей опалення вдається зняти уявну гостроту проблеми.

Останні статті: