› 

Архів розділу Електрика

Короба і труби для електропроводки

У цій статті мова піде про те, що таке короба для електропроводки, як використовуються труби для електропроводки і яких правил треба дотримуватися, щоб зробити ваш будинок максимально безпечним.
Схема електропроводки

Без уявлення принципової електричної схеми не варто приступати до прокладання електропроводки. Без знання схеми електропроводки в будинку, монтаж прихованої проводки неможливий, оскільки є всі шанси влаштувати коротке замикання.
Робимо електропроводку в гаражі самі

Якщо ви вирішили самостійно робити проводку в гаражі, то слід знати, що внутрішня електропроводка може штукатуритися або ж обшиватися панелями. Однак, перш за все вам необхідно протягнути силовий дріт до місць установки освітлювальних ламп, розеток і вимикачів. Кріпиться такий дріт до стіни за допомогою скоб.
Заміна електропроводки своїми силами

Заміна електропроводки в квартирі, як правило, відбувається при черговому ремонті. Найкраще це зробити до глобальної заміни інженерних комунікацій у квартирі, таких як труби, радіатори. Однак, не забороняється заміна електрики і після того, як буде замінена сантехніка.
Сучасний монтаж електропроводки може здійснюватися двома способами - відкритим (зовнішнім) і закритим (внутрішнім). Електропроводка в квартирі - це система кабелів і проводів, яка служить для подачі напруги до джерел споживання електроенергії.
Захисному заземленню підлягають усі електроприлади потужністю понад 1,3 кВт згідно з правилами з електробезпеки. Саме тому більшість сучасних побутових приладів підлягає обов'язковому заземленню. Не буде зайвим заземлення інших побутових електроприладів, особливо тих, що виконані в металевих корпусах.

Останні статті: