› 

Архів розділу Газове опалення

У наш час все більше людей проводять в свій будинок газопровід, адже газ коштує дешевше будь-якого іншого ресурсу, до того ККД що виділяється при спалюванні газу, достатній для споживчих і промислових потреб.
В даний час всі міста України газифіковані. На газі тримаються безліч систем опалення. Проте й в газової системи є свої переваги і недоліки.
Перш ніж приступити до будівництва і проводити газопостачання в будинок, завжди складають проект газопостачання житлового будинку, відповідно до правил і норм. Без цього ніхто не дасть компанії дозвіл на підключення до центральної магістралі.
Дуже важливим моментом у проведенні газу в будинок, є розробка проекту газопостачання. Без проекту вам не просунутися далі, приймаючи рішення про газопостачання. Підійдіть до цього питання серйозно, краще заплатити фахівцям, які професійно розроблять проект, ніж потім платити за ремонт і збої в системі.
Починаючи будівництво, будь-який професіонал спочатку береться за проект. Від якісно розробленого проекту, дуже багато залежить. Адже неправильне технічне рішення, може призвести до невірної роботі системи, а то й до додаткових грошових витрат. Так і проект газопостачання вимагає скрупульозної роботи в розрахунках, і дотриманні всіх технічних правил.
Останнім часом все частіше говорять про необхідність газифікації селищ і сіл, не кажучи вже про більш великі населені пункти. Але окрім сіл, газифікації потребують котеджні і дачні селища, індивідуальні житлові забудови.
Після установки і запуску системи газопостачання, необхідна експлуатація систем газопостачання. Експлуатацію повинні проводити фахівці. Це не означає, що вам нічого не треба робити. За всіма приладами стежити треба постійно, і при непорозуміннях звертатися до фахівців.
Одним із самих нових способів опалення є променеве опалення. Цей вид опалення заснований 3а аналогією з властивостями променів сонця, які нагрівають землю, проходячи крізь повітряний простір.
В Україні до цих пір стоїть проблема газопостачання, дуже багато віддалених місць, де навіть поблизу немає газових труб. А з нашими зимами, хотілося б і гарного опалення, і можливість користування гарячою водою. Що ж робити?
Ми живемо в той час, коли найпоширенішим паливом в нашій країні є газ. Він як ніщо інше найкраще підходить для систем опалення - газові котли є практично в кожному заміському або приватному будинку, і навіть на дачах. Але бувають і збої в газопостачанні, а взимку, наприклад, це неприпустимо, тому що в такому випадку люди будуть мерзнути. Вирішення цієї проблеми - установка автономного газопостачання.

Останні статті: