› 
 •  ›  Автономне газопостачання

  Автономне газопостачання  Ми живемо в той час, коли найпоширенішим паливом в нашій країні є газ. Він як ніщо інше найкраще підходить для систем опалення - газові котли є практично в кожному заміському або приватному будинку, і навіть на дачах. Але бувають і збої в газопостачанні, а взимку, наприклад, це неприпустимо, тому що в такому випадку люди будуть мерзнути. Вирішення цієї проблеми - установка автономного газопостачання.

  Автономне газопостачання на службі тепла

  Автономне газопостачання сьогодні отримує все більшу і більшу популярність, адже маючи свої джерела, а вірніше сховища, палива, можна не боятися того, що в один момент залишишся без тепла. Автономне газопостачання заміського будинку має ряд переваг.

  Серед них можна відзначити:

  - автономність - система буде незалежна від перепадів тиску в трубі;
  - економічність - скраплений газ коштує дешевше природного газу;
  - екологічність - немає шкідливих випаровувань, відходів і іншого;
  - надійність і довговічність - при правильній установці і експлуатації автономне газопостачання котеджів може прослужити більше 30 років.

  Безпека використання залежить від зловмисних дій - без них не може виникнути небезпечної ситуації, адже якщо неправильно використовувати систему і повинна виникнути небезпечна ситуація, автоматика виключить всі можливі ризики.

  Автономне або централізоване газопостачання?

  Підводячи підсумок всіх перерахованих вище переваг можна сказати, що автономне газопостачання будинку багато в чому перевершує по своїх характеристиках централізоване. Так, необхідно буде місце під сховище, але найчастіше ємкості встановлюються під землею, тому не займуть корисного місця у дворі. До того ж вартість автономного газопостачання не набагато вище проводки централізованого, але в подальшому дозволить значно заощадити.


  Схожі статті та огляди:


  Останні статті: