› 
 •  ›  Проект газопостачання

  Проект газопостачання  Починаючи будівництво, будь-який професіонал спочатку береться за проект. Від якісно розробленого проекту, дуже багато залежить. Адже неправильне технічне рішення, може призвести до невірної роботі системи, а то й до додаткових грошових витрат. Так і проект газопостачання вимагає скрупульозної роботи в розрахунках, і дотриманні всіх технічних правил.
  Отже, перш ніж почати працювати необхідно, зібрати потрібну документацію, а її потрібно чимало.

  Проектування газопостачання

  Навіть на типовий проект газопостачання необхідні документи по технічним умовам, складене замовником технічне завдання, копія генерального плану, ліміти для розробки котелень, обов'язково архітектурно-планувальне завдання, оцінка геології земель, в тому випадку якщо газопровід зовнішній, і звичайно ж план об'єкта.

  З необхідними паперами компанія, найнята вами для будівництва, набагато швидше отримає всі дозвільні документи. Деякі документи зі списку дуже важко отримати людині, яка не розбирається в цьому, в такому випадку всі проблеми лягають на найняту компанію. Звичайно, за додаткові послуги доведеться й платити, причому чимало, проте ви вільні від цієї тяганини. Вартість проекту газопостачання варіюється, від складності самого проекту, і знову ж від обсягу робіт.

  Експертиза

  Коли проект готовий, необхідна експертиза проекту газопостачання. Після експертизи, потрібно буде пройти узгодження проекту газопостачання. Після затвердження узгодження проекту, можна і до роботи приступати. Звичайно, будьте готові до того, що в нашій країні вся дозвільна документація дуже довго виходить, тому якщо у вас немає якихось документів, не треба лаяти компанію, яку ви найняли.

  До того ж розцінки на документи пов'язані з землею, досить високі. Але нехай це все довго триває і дорого у фінансовому плані, проте коли у вас в будинку буде проведений газ, жити стане світліше і тепліше. До того ж враховуйте, що після установки газопостачання ціна на ваш будинок відразу зросте вдвічі.


  Схожі статті та огляди:


  Останні статті: