› 
 •  ›  Система газопостачання

  Система газопостачання  В Україні до цих пір стоїть проблема газопостачання, дуже багато віддалених місць, де навіть поблизу немає газових труб. А з нашими зимами, хотілося б і гарного опалення, і можливість користування гарячою водою. Що ж робити?

  Автономна система газопостачання

  Добре, що технічний прогрес не стоїть на місці. У ситуації, коли ви знаходитесь далеко від найближчого міста, і загальна система газопостачання міста вам не підходить, можна скористатися автономною газифікацією.

  Така система газопостачання, по суті, проста і надійна. Недалеко від будинку під землею, встановлюється газгольдер, ємкість від 2700 і до 10000 літрів. Від неї в будинок ведеться трубопровід, а від нього вже розноситься по будинку на кухню і в котельню. Заправляють таку ємність вуглеводневим зрідженим газом. Ви робите заявку на фірму, і до вас кожен місяць буде приїжджати газовоз. Після заправки, газ починає випаровуватися, і через регулятори, надходять в будинок.

  Автоматика систем газопостачання

  Будова систем газопостачання. У газгольдері в горловині ємкості, встановлений технологічний блок, який стежить за зливом і наливом та за безпекою. Автоматика систем газопостачання включає в себе двоступінчастий редуктор, анодно-катодний захист, конденсатозбірник, блискавковідвід, запірну арматуру для заправки, і технічних робіт.

  Автоматика і телемеханіка систем газопостачання обов'язково вимагає встановити сигналізацію на випадок витоку газу, в цьому випадку спеціальні клапани перекриють доступ газу в будинок. Технічний блок забезпечує контроль за рівнем палива в ємкості, тому завжди можна дізнатися скільки є газу і вчасно замовити. За рівнем треба дуже уважно стежити, особливо в зимовий період. Будова систем газопостачання такого плану, не вимагає проводити трубопровід на далекі відстані, обладнання встановити легко.

  Якщо поряд проведуть природний газ, ви завжди можете використовувати вашу систему газопостачання. Термін служби обладнання близько 30 років, а в залежності від використання і довше.


  Схожі статті та огляди:


  Останні статті: