› 
 •  ›  Чистка каналізації

  Чистка каналізації  Чистка каналізаціїПро чистку каналізації своїми і чужими руками, можна знайти дуже багато різноманітної інформації. Тому автори сайту teplo.ntk.com.ua, вирішили розповісти вам, як почистити каналізацію.

  Відкладення, характер яких обумовлений властивостями води, а також режимом її руху часто утворюються на внутрішній поверхні труб, що транспортують воду.

  Такі відкладення знижують пропускну здатність, а також зменшують живий переріз трубопроводу.
  Надалі можливе випадання зважених домішок води в осад у момент транспортування стічної води по самопливних каналах, а також трубопроводами, у випадку, якщо в неї замала швидкість. Внаслідок цього, перебуваючи під шаром води в анаеробних умовах, осад може і загнивати. В результаті створюються ідеальні умови для життєдіяльності сульфатвідновлювальних бактерій, які відновлюють сульфати при сполученому окисленні органічних речовин з утворенням сірководню. Все це сприяє погіршенню якості води, а також - руйнуванню залізобетонних труб. Сірчана кислота, яка утворюється в результаті таких реакцій, є причиною руйнування бетону.

  Як вирішити проблему?

  Ми рекомендуємо вам насамперед підтримувати таку швидкість руху води в трубопроводі, яка не дає можливості утворенню опадів. Це необхідно для запобігання розвитку мікробних процесів. Крім цього, для того, щоб запобігти виділенню з води кисню, слід уникати турбулентності потоку.

  Виходячи з усього вищесказаного, сам собою напрошується висновок, що, якщо ви хочете забезпечити нормальне функціонування самопливних каналізаційних систем, необхідна чистка каналізації, яка допоможе відновити її пропускну здатність.

  Які варіанти чистки каналізацій існують?

  Перший - це механічна чистка каналізації. Такі роботи проводяться сучасним очисним обладнанням і дозволяють видаляти розподілені відкладення і важкодоступні механічні перешкоди. У момент промивання каналізації відбувається руйнування розподілених конденсатних, хімічних забруднень, котельного, а також каналізаційного каменю, і вирізування коренів. Описаним способом в системах каналізації, окрім усього іншого проходить і ефективне усунення засмічень. Така чистка каналізації більш ніж ефективна в разі подальшого проведення промивки гідродинамічним способом з метою очищення від каналізаційного шламу.

  Інший варіант прочищення - гідродинамічна чистка каналізації

  При такому виді робіт, з поверхні труб гарантовано видаляються всі види забруднень. При цьому не порушується жодним чином герметичність стиків трубопроводів. Даний вид робіт дуже ефективний для видалення майже усіх засмічень, оскільки дозволяє оперативно вирішити аварійну ситуацію з чистки каналізації. Також гідродинамічна промивка дозволяє вирішувати питання з підготовки труб до санації.  Схожі статті та огляди:


  Останні статті: