› 

Архів розділу Котли опалення

Як правильно вибрати газовий котелОпалювальних котлів на сучасному ринку існує величезна кількість - електричні, газові, на солярці і дровах. Лідируючі позиції, як і раніше, залишаються за газовими котлами - в умовах міського будинку це самий надійний і ефективний вид газового котла.

Однак і вони представлені на ринку у великій кількості найрізноманітніших моделей, тому перш ніж придбати таке відповідальне обладнання, треба отримати мінімум корисної інформації про те, як правильно вибрати газовий котел.
Для сучасної людини важливий комфорт і затишок, незалежно від пори року, місця розташування і температури за вікном. Тому той факт, що побутові котли опалення отримали широке розповсюдження, недивний. За великим рахунком котли опалення побутові можна зустріти в кожному десятому будинку або на дачі.
На відміну від інших моделей дров'яні котли опалення є класикою. Основою цих котлів була звичайна піч з заслонкою, широко поширена по території колишнього СНД і за кордоном. Традиційність цих котлів здатна додати будинку особливий колорит і атмосферу.
Для потенційного споживача величезне значення має авторитет виробника. Тому при покупці варто цікавитися питанням, про те, з якої країни був привезений той чи інший котел опалення.
Чим приваблюють покупця електродні котли опалення? Які у них переваги і недоліки? У чому полягає принцип їх роботи? Чим відрізняються газові, твердопаливні, електродні, електричні котли опалення?
Незважаючи на велику різноманітність представлених моделей котлів, для багатьох споживачів вони залишаються недозволеною розкішшю. Тому в багатьох будинках і дачах зустрічаються саморобні котли опалення.

саморобні котли опалення
Більшість пропонованих на ринку моделей котлів використовує в якості теплоносія воду через її доступність, порівняно високий коефіцієнт теплоємності, дешевизну. Такий недолік води як корозійна активність усувається за допомогою додавання хімічних сполук.

Водяні котли опалення
Комбіновані котли опалення цікаві головним чином можливістю використання декількох видів палива, взаємозаміна яких є чудовим варіантом для будь-якого заміського або приватного будинку.

Комбіновані котли опалення
Головною дійовою особою в будь-якій системі опалення власного будинку, є котел опалення. Він - джерело енергії, яка потім, перетворюючись, передається теплоносію і зігріває радіатори опалення. З цим, як би все зрозуміло.

Котел опалення своїми руками
З'явившись на українському ринку, піролізні котли відразу ж зайняли на ньому міцне положення. Хоча їх ціна в 1,5-2 рази більше традиційних твердопаливних котлів, вони користуються підвищеним попитом у споживачів завдяки ряду факторів і в першу чергу через підвищений час роботи від одного завантаження.

Піролізні котли

Останні статті: