› 

Архів розділу Новини

Нещодавно в Україні був побудований будинок, який проектувався з урахуванням різних "розумних" технологій. Ця будова значно відрізняється від інших енергозберігаючих конструкцій, що з'явилися останнім часом в країні.
Німецька дизайн-студія Tjep, відома своїм сміливим підходом до проектування, розробила концептуальний еко-будинок.
Стіни незвичайного концепту спроектовані таким чином, що при необхідності їх можна просто зрушити в бік. Така конструкція чимось нагадує бутон квітки, який розкривається за сходом сонця, а ввечері закривається.

Tjep
В одному з селищ Новосибірська, нарешті, завершили будівництво будинку за новим зразком. У будинок переселили 44 людини.
17 родин змогли переїхати в новий будинок з аварійного житла. Це стало можливо завдяки спеціальній програмі. У новий проект були вкладені державні кошти.
Японські інженери вирішили, що розумний будинок має бути економним, і розробили для цього спеціальну систему енергокерування будинком. Система Home Energy Management System (скорочено HEMS) дозволяє витрачати енергію в будинку максимально економно.

система управління енергією
На віадуці біля ВОГРЕСовського мосту, розташованого в Ленінському районі Воронежа на вулиці 20-річчя Жовтня сталася аварія на теплопроводі.
Діаметр аварії склав близько 50 сантиметрів. Сама подія сталася в суботу 9 березня близько половини десятого вечора. У результаті більше 120 будинків приватного сектору, п'яти- і дев'ятиповерхових житлових будинків в один момент залишилися без джерела опалення.
Прокуратура Києва зобов'язала міську мерію провести ремонт в житловій квартирі, що орендується на умовах соціального найму.
Суд на вимогу представників прокуратури в обов'язковому порядку змусив органи місцевого самоврядування провести ремонтні роботи в житловій квартирі, яка за договором соціального найму орендується однією з місцевих мешканок.
Сучасні будівельні організації в процесі прокладки систем каналізації і вентиляції користуються сучасними засобами - герметиками.

Герметики - матеріали, засновані на полімерних з'єднаннях, частіше полісульфідних або ж рідких кремнійорганічних каучуків. Герметики необхідні для заповнення всіляких щілин та тріщин, щоб забезпечити їх непроникність.
Переваги пінополістиролуУтеплення стін будинку - складне питання, яке має масу рішень. Сьогодні такі традиційні матеріали, як пінопласт, скловата, мінвата і інші поступаються місцем новому матеріалу - екструдованому пінополістиролу.

Утеплення фасадів за допомогою пінополістиролу заслуговує особливої уваги. Цей матеріал по праву визнаний найкращим у світі утеплювачем, причому використовується він вже більше 30 років. Щоправда, його масове використання помічене поки лише в країнах Західної Європи та США.
Дешеве теплоЯк зробити будинок теплішим без демонтажу старої опалювальної системи і заощадити на утеплювачах, але домогтися комфортного і дешевого тепла?

Для цього варто розглянути сучасні технології та їх можливості.

Паливні ресурси невблаганно дорожчають і все більше людей ставлять перед собою питання скорочення витрат на теплоенергію.
У Луганську жителі багатоквартирних будинків вирішили перейти на електричні системи теплопостачання, однак зробити це виявилося не так просто.

Останні статті: