› 

Архів розділу Прокачай свій будинок!

Електромонтаж своїми руками

У даній статті розглядаються правила електромонтажу, електромонтаж квартир, а також - електромонтаж в дерев'яному будинку. Крім цього, ви дізнаєтеся, як виглядає схема електромонтажу, який інструмент для електромонтажу найкраще придбати, а також як правильно зробити електромонтаж проводки, щоб він був найбільш безпечним для вашого будинку.
Правильна теплоізоляція

Кожен з нас хоче жити в комфортному будинку, де все відповідало б його стилю життя, але не всі мають достатньо фінансових можливостей, щоб казку зробити бувальщиною. У цій статті про правильну теплоізоляцію ви знайдете масу практичних рекомендацій, які допоможуть зробити ремонт своїми руками.
газове опалення будинку

При будівництві заміського будинку практично відразу ж постає питання його опалення. Самим логічним виходом із ситуації стає опалення будинку газом. Такий обігрів економічний, комфортний і ефективний. Крім усього іншого, газове опалення - найбільш екологічне вирішення проблеми опалення.
Вся правда про котли опалення

Існує безліч видів котлів опалення, але кожен має певні недоліки чи переваги. Найчастіше трапляється так, що про недоліки ми дізнаємося тільки тоді, коли купимо котел і випробуємо його. Багато людей навіть не уявляють собі, який котел слід вибирати, та й взагалі не мають про них уявлення.
Як вибрати батареї опалення

На сьогоднішній день батареї опалення представлені в широкому виборі, але не факт, що будь-які з них підійдуть саме до вашої системи опалення. Перш ніж приступати до вибору радіаторів, слід ознайомитися і ретельно вивчити характеристики вашої опалювальної системи. Для вибору батарей опалення вам знадобляться такі показники: робочий тиск системи, величина випробувального тиску, діаметр труб, які підходять до приладів, тип опалювальної системи, а також який теплоносій використовується.
труби для опалення

При заміні опалювальної системи люди часто замислюються про те, які труби для опалення краще, адже кожен вид має свої переваги і недоліки. Досить популярними у використанні є такі труби для опалення: металопластикові та поліпропіленові труби. Якість і тих і інших досить висока, сертифікат дозволяє використовувати їх для систем опалення.
радіатор опалення

Термін життя будь-якого радіатора опалення становить трохи більше 25 років. Чавунні батареї, встановлені у старих будинках, поступово виходять з ладу і того й дивись, потечуть по швах. Ні для кого не секрет, що такі радіатори опалення мають низьку тепловіддачу, а їх зовнішній вигляд часто не відповідає сучасному дизайну інтер'єру приміщення. У результаті, рано чи пізно стає актуальним питання заміни морально і технічно застарілих радіаторів на нові.
Якою має бути система опалення будинку

Кожен будинок повинен бути оснащений хорошою системою опалення, тоді в будинку буде панувати тепло та затишок. У такому випадку навіть найлютіші морози не вплинуть на погоду у вашому домі.

Останні статті: