› 

Архів розділу Радіатори опалення

Панельні радіатори опалення

Одним з найбільш перспективних обігрівальних елементів можна назвати панельні сталеві радіатори опалення. Ціна цих шедеврів варіюється в залежності від країни-виробника, охоплюючи широку амплітуду від 180 до 6000 гривень. Тому вони займають досить високий відсоток від загального сегмента ринку.
Радіатори водяного опалення

Займаючи до 90% ринку радіатори водяного опалення повинні відповідати ряду вимог для надійної експлуатації в майбутньому. Варто зазначити, що далеко не всі розрекламовані моделі здатні з гідністю пройти складні перипетії української опалювальної системи.
Як вибрати радіатор опалення

При виборі радіатора опалення основним критерієм, що впливає на потенційного споживача, є те, наскільки їх характеристика може бути співвіднесена з конкретними умовами експлуатації.
Сталеві радіатори опалення

Принцип своєї роботи сталеві радіатори опалення будують на концепціях теплового випромінювання і конвекції. Завдяки високій тепловіддачі даний тип батарей користується попитом у широких верств населення, що цінують комфорт і безпеку. В цілому система зі сталевими радіаторами досить ефективна.
заміна радіаторів опалення

Способи підключення та заміни батарей таять в собі деякі складнощі для непосвяченого в усі тонкощі доморощеного монтажника. Давайте розглянемо особливості монтажу очима професіоналів.
Виробництво радіаторів опалення

Коли прозорливе виробництво радіаторів опалення стало дбати не тільки про якість, а й зовнішність своєї продукції, багато дизайнерів підхопили цю ідею, і, видозмінивши її, продемонстрували свій вишуканий смак у вигляді розкішних екранів для радіаторів опалення.
Чавунні радіатори опалення

Найбільш поширений тип обігрівальних елементів - чавунні радіатори опалення - відрізняються в першу чергу своєю надійністю. Фактично монолітні радіатори здатні прослужити тривалий час без ексцесів і проривів.
Алюмінієві радіатори опалення

Здатні витримати досить високий тиск до 5 МПа алюмінієві радіатори опалення чудово підходять як для заміського будинку, так і для квартири в багатоповерховому будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує гроші і легкість монтажу.
Монтаж радіаторів опалення своїми руками

Незважаючи на те, що професійний монтаж радіаторів опалення виступає запорукою бездоганної роботи протягом тривалого часу, його вартість стає каменем спотикання при капітальному ремонті. Тому багато власників будинків і квартир воліють вирішити дане питання власними силами.
Біметалеві радіатори опалення

Останнім часом магазини намагаються зробити акцент на біметалеві радіатори опалення, розхвалюючи їх унікальні характеристики. Розкішна розсип з надійності, міцності, легкості монтажу та ремонту, здавалося б, передбачає найсміливіші вимоги педантичних клієнтів.

Спробуємо розібратися наскільки дифірамби, в яких радіатори опалення біметалеві виступають в якості головного персонажа, відповідають істині.

Останні статті: