› 

Архів розділу Ремонт

Будуємо теплий будинокПри будівництві будинку потрібно докласти всіх зусиль, щоб він був теплим.

Не потрібно сподіватися тільки на хорошу систему опалення, потрібно використовувати різні утеплювачі.

Як відомо, основними джерелами проникнення холоду в будинок є вікна, стіни, підлога і стеля.
Тепла квартира на курортіЗ настанням літа, відправляючись на курорт, деколи спливає така думка: Як добре було б, якби у нас була квартира в Юрмалі.

А що може цьому завадити?
Якщо у Вас є пристойний капітал, скажімо в тисяч 110 євро, то будь ласка, гарненька, затишна, тепла квартира з площею близько 60 кв/м, з видом на море, може запросто виявитися вашою.
Особливості ремонту і зміни батарейКапітальний ремонт передбачає виконання різних робіт з перепланування, заміну старого обладнання на нове.

Так, наприклад, радіатори, які прийшли в непридатність, слід замінити як можна швидше, інакше можливе виникнення проблем у системі опалення.
Який кондиціонер кращеСьогодні на ринку представлена величезна кількість видів і моделей кліматичного обладнання, серед яких величезною популярністю користуються кондиціонери.

Вибираючи кондиціонер для заміського будинку, необхідно враховувати безліч різних чинників. В першу чергу, потрібно визначитися з видом кондиціонера.

Багато власників інтернет-магазинів намагаються розмістити будівельну статтю для розкручування сайту в інтернеті, як правило, ці статті містять безліч корисної інформації про види кондиціонерів.
Оптимальна температура в приміщенніЗгідно гігієнічним нормам мікроклімат в нашій оселі ділиться за своїми параметрами на допустимі і оптимальні.

Він враховує вік людини, кліматичні умови проживання та призначення приміщення.

Мабуть, найважливішим показником тут, є температура повітря і вентиляція.
плитка для ванної кімнатиВанна кімната відіграє одну з головних ролей у житті людини. Кожен день після пробудження людина прямує саме до неї.

Для того, щоб гарний настрій супроводжував вас кожен день, слід зробити приємний і комфортний інтер'єр, який допоможе з самого ранку зарядитися позитивною енергією.
утеплення будинкуНа сьогоднішній день існує велика кількість теплоізоляційних матеріалів. Вони допомагають не тільки зберігати тепло в приміщенні, але і економити на витратах енергії на опалення.

Взагалі теплоізоляції може піддаватися дах, стіни, стеля, підлога. В залежності від вибору конструкції, потрібно придбати відповідний матеріал.

Останні статті: