› 
 •  ›  Утеплюємо будинок

  Утеплюємо будинок  утеплення будинкуНа сьогоднішній день існує велика кількість теплоізоляційних матеріалів. Вони допомагають не тільки зберігати тепло в приміщенні, але і економити на витратах енергії на опалення.

  Взагалі теплоізоляції може піддаватися дах, стіни, стеля, підлога. В залежності від вибору конструкції, потрібно придбати відповідний матеріал.
  При виконанні різних монтажних робіт слід застосовувати алюмінієвий скотч, який володіє достатньо високою термостійкістю і довговічністю. Таким чином, якщо ви хочете утеплити стіни, можна використовувати пінопласт, напевно, кожен знає про його теплові якості. Зверху він закривається гіпсокартоном. Таким чином, стіна виходить не тільки теплою, але і ідеально рівною.

  В якості утеплювача для підлоги можна використовувати спеціальну підкладку (іноді її називають фольгою), зверху на неї укладається ламінат. Таким чином, вона слугує утеплювачем і хорошою основою для підлогового покриття. Цю підкладку, можна розмістити на стіні, за батареями опалення. Вона буде відбивати тепло від батарей, у напрямку кімнати.

  Кожен матеріал має свої позитивні якості, але вибирати потрібно залежно від індивідуальної ситуації. Кожна квартира або будинок має свої особливості, які неодмінно треба враховувати. Особливо це стосується утеплення даху, адже він має різноманітну форму і структуру.


  Схожі статті та огляди:


  Останні статті: