› 

Архів розділу Системи опалення будинку

Багато фантастичних передбачень письменників-фантастів, які покоління 60-70-х років минулого століття читало, сьогодні сміливо, і рішуче входять у наше повсякденне життя. Це повною мірою відноситься і до використання сонячної енергії для організації опалення власного будинку, або навіть створення автономного опалення квартири в багатоповерховому будинку.
Сказати те, що електричне опалення сьогодні один з найдешевших видів опалення будинку, значить обдурити вас, шановні читачі teplo.ntk.com.ua. Але, через певні технічні труднощі іноді буває так, що зробити електричне опалення будинку своїми руками - найбільш оптимальний варіант.
Повітряне опалення будинку, зверніть увагу, не опалення гаража або опалення невеликого дачного будиночка, а саме будинку, коли потрібно стабільна температура у всіх приміщеннях - справа досить трудомістка. Адже мова йде про монтаж повітряного опалення своїми руками.
Ми не будемо обговорювати питання про те, що пічне опалення - це перевірений століттями спосіб обігріву житла. Давайте відразу перейдемо до суті розгляду того, яким чином можна зробити пічне опалення своїми руками.
В ідеалі система опалення дачного будинку вибирається ще на стадії його проектування, з метою отримати найвищу тепловіддачу при мінімальних витратах. Перше, що необхідно взяти до уваги, це доступний для даного населеного пункту вид палива. Найкращим варіантом є природний газ. Його не потрібно завозити здалеку.

Система опалення дачного будинку
Навіть якщо ви ніколи не стикалися з організацією системи опалення приватного будинку, зовсім неважко зрозуміти цю саму систему або системи, так як їх декілька. Зрозумійте і проведіть водяне опалення будинку своїми руками.

Водяне опалення
Вас щось не влаштовує в системі опалення вашого будинку або ви вирішили радикально змінити цю саму систему, або встановити, так як у вас її не було. Незалежно від мотиву, який послужив причиною зробити опалення будинку, ця справа вимагає ретельного і грамотного вивчення та розрахунку.

Опалення будинку своїми руками
Легкість встановлення робить електричні системи опалення будинку найбільш перспективними, як з точки зору відсутності складного коштовного устаткування так і зниження трудовитрат на їх монтаж.

Електричні системи опалення будинку
Для забезпечення комфортної температури проживання в житлових приміщеннях в будь-яку пору року необхідно провести розробку проекту системи опалення індивідуального будинку, який повинен бути виконаний або фахівцями проектної організації, що не кожному по кишені, або організацією, що уклала договір з господарем на монтаж опалювальної системи.

Проекти системи опалення будинків
В нашій країні основна частина житла старої приватної забудови являє собою одноповерхові будинки. Їх господарі в період будівництва або зовсім не планували використовувати систему опалення одноповерхового будинку, або застосовували її спрощений варіант, при якому водогрійний котел найпростішої конструкції виявляється вмонтованим у звичайну твердопаливну піч, викладену з цегли.

Система опалення одноповерхового будинку

Останні статті: