› 

Архів розділу Системи опалення

Мабуть, одними з найпоширеніших серед котлів є електричні. Основна перевага таких теплогенераторів - простота їх конструкції, яка включає теплообмінник і блок управління.
Так, відразу ж відповімо ми, - геотермальне опалення своїми руками - це не тільки реально, але і щосили використовується у світовій практиці. Наприклад, у Швеції близько 70% теплової енергії синтезується за допомогою геотермальних насосів.
На вулиці зима, холодно, і скоро нас чекають перші морози. У таку погоду все частіше доводиться замислюватися про питання опалення і створення затишку в домі. Особливо актуальна ця проблема для дачників: центрального опалення немає, а ось перебої з електрикою, навпаки, трапляються регулярно.
В умовах глобальної автоматизації та «інтелектуалізації» техніки, обладнання системи поквартирного опалення має свої, приємні для користувача, особливості. Наприклад, сучасні теплогенератори здатні взаємодіяти з усією системою розумного будинку.
Грамотне зберігання автомобіля - збільшення його терміну служби, збереження кузова від корозії, збільшення служби ГТВ і т.д. Це аксіома. Що для цього потрібно? Всього навсього - опалювальний гараж. Адже всім зрозуміло, що найбільший вплив зовнішнього середовища на автомобіль відбувається в осінньо-зимовий період: дощ, сніг, підвищена вологість у приміщенні гаража. Висновок? Потрібен опалювальний гараж.
Теплиця. Багато людей, «прив'язані» до землі серцем і душею, влаштовують на своїх ділянках теплиці. Овочі тішать родину цілий рік. Так, і чого гріха таїти, в наш непростий час незайвими будуть гроші, виручені від продажу свіжих овочів на ринку. Тобто вигода теплиці очевидна, особливо якщо вам ще й подобається займатися вирощуванням овочів.
Ви живете в будинку, який необхідно обігріти, але з усіх систем опалення віддаєте перевагу газовій. І вже почали планувати її установку?
Самим традиційним і перевіреним є обігрів житла радіаторами парового або точніше водяного опалення. Роль теплоносія в цьому випадку виконує вода, яка нагрівається при цьому від 80 до 100 градусів, після чого вона, проходячи через радіатор, віддає своє тепло повітрю всередині приміщення.
Електроконвектори відносяться до додаткової опалювальної техніки, але значимість подібних пристроїв від цього аж ніяк не страждає. Адже вони можуть прогріти повітря до потрібної вам температури, при цьому завдяки спеціальному датчику підтримують встановлений клімат довгий час.
Зігріти людину. Людина з незапам'ятних часів загорталась в шкуру мамонта до тих пір, поки не придумала вогонь. Сидячи біля багаття і розмірковуючи про вічне, людина завжди думала про те, як зберегти вогонь. Минуло багато часу, перш ніж вона навчилася його добувати і зберігати.

Останні статті: