› 

Архів розділу Теплоізоляція

Теплоізоляція стін будинкуЯк правило, щоб вирішити проблему з холодом в приміщенні буває досить запобігти втраті тепла через двері і вікна, але в деяких випадках це рішення буде лише напівзаходом.

Вірним рішенням у такій ситуації буде капітальний ремонт, протягом якого і проводиться теплоізоляція стін будинку зовні.
теплоізоляція печей

Якщо необхідність теплоізоляції печей і газових плит не піддається сумніву, то стурбованість цим питанням з приводу повітроводів може викликати здивування. Насправді є кілька об'єктивних причин, за якими теплоізоляція повітроводів не тільки бажана, але й необхідна.
матеріали для теплоізоляції

Зараз вже ні в кого не виникає сумнівів необхідність використання теплоізоляції у будівництві та ремонтах, однак часто мають місце помилки тоді, коли вибираються матеріали для теплоізоляції. Властивості цих матеріалів повинні відповідати умовам об'єкта який утеплюється, інакше теплоізоляція не тільки не виправдає свої витрати, але й спричинить нові.
Теплоізоляція даху

Відсутність якісно змонтованої теплоізоляції даху буде означати те, що незважаючи на всі витрати, ви будете опалювати не будинок, а вулицю. А як відомо, що саме через дах тікає найбільша кількість тепла з будинку. Такі поняття, як дах та утеплення, у будівництві будинку нерозривно пов'язані.
Я впевнений, що у багатьох читачів є заміські будинки, на яких є мансарди. І тільки деякі використовують її як житлову площу. В основному там зберігають непотрібні речі, ну або в окремих випадках, як літню кімнату. Я вважаю, що це не зовсім раціонально і хочу донести до вас ідею зробити з мансарди ще одне повноцінне житлове приміщення, яке використовується у будь-яку пору року. У цій статті якраз і піде мова про утеплення мансарди, відео на цю тему розташоване в кінці.
Я думаю, що кожен з нас хотів би мати заміський будинок і притому не тільки на літній період, але і придатний для життя в холодну пору року. Тим більше в наш час, заміське будівництво отримало гарний розвиток і користується попитом. А раз є попит, то будується багато дачних дерев'яних будинків, які необхідно утеплювати для того, щоб в них було комфортно жити. У цій статті якраз і піде розмова про таку проблему, як утеплення дерев'яного будинку, відео знаходиться в кінці статті.
рідка теплоізоляція

Рідка керамічна теплоізоляція - це мікро-порожнини з силікону та кераміки, всередині яких вакуум, що представляють собою суміш в рідкій суспензії. Сполучна рідина, в якій вони перебувають, є сумішшю з полімерів акрилу, пігментів і штучно синтезованого каучуку. Поєднання якостей складових цієї суміші робить покриття з неї гнучким, яке розтягується і володіє чудовою адгезією з оброблюваною поверхнею.
теплоізоляція труб

Теплоізоляція труб служить для ізоляції вентиляції, каналізації, опалювальних систем, водопостачання, з метою збереження температури в трубах наповнювача, а так само для збереження в трубах температур нижче температури навколишнього повітря. Якісно змонтована теплоізоляція оберігає від промерзання, випадання конденсату, тим самим істотно продовжуючи термін експлуатації інженерних комунікацій.
Теплоізоляція підлоги в подробицях

Якщо підлога вашого будинку розташована поруч з грунтом, опалення будинку недостатньо для комфортного проживання, і в результаті цих, або будь-яких інших причин у вас вдома підлога холодна, то теплоізоляція підлоги вам необхідна. Крім перерахованих причин, теплоізоляція підлоги дозволяє зменшити витрати на опалення і істотно поліпшити звукоізоляцію.
Утеплення лоджії

У всіх міських жителів, за невеликим винятком першого поверху, є в квартирі балкон або лоджія. Багато хто використовує їх тільки в літню пору року, а хтось і зовсім зробив там склад непотрібних речей. На мій погляд, це неправильно, тому що це теж частина житлової площі і її можна використовувати за прямим призначенням. Наприклад, можна утеплити балкон або лоджію і тим самим розширити кімнату або зробити там щось на зразок закритою мансарди.

Останні статті: