› 

Архів розділу Труби опалення

Зварювання трубЗварювання використовується як спосіб закріплення і фіксації двох і більше труб як металевих, так і пластикових.
Однак металеві труби вимагають наявність професійних навичок, в той час як муфтове зварювання пластикових труб опалення своїми руками не складає особливих труднощів.

Таке зварювання труб опалення як технологічно складний процес відрізняється наявністю оснащення у вигляді зварювального апарату, ножиць для різання пластикових труб і насадок.
труби ПВХ для опалення

Чим добрі труби ПВХ для опалення в порівнянні з рештою продукцією?

По-перше, пвх труби для опалення - це висока якість за розумною ціною. Для потенційного споживача це істотний момент у скарбничці переваг

По-друге, довговічність, притаманна всім полімерним матеріалам, ставить труби пвх для опалення на один щабель з поліпропіленовими і мідними трубами.

Правильна теплоізоляція труб опалення - без ризику і проблем

Ізоляція труб опалення застосовується виключно в практичних цілях. Як відомо, проходячи довгий шлях від котельної установки до споживача, теплоносій в трубопроводі втрачає 5-20% свого тепла. При цьому за необхідність підвищення потужності теплоцентралі і потенційні втрати розплачується споживач. Проведена за всіма правилами теплоізоляція труб опалення буде запорукою більш ефективного функціонування опалювальної системи.
Більшість людей, теоретично знаючи, що робити, якщо прорвало трубу опалення в квартирі багатоповерхового будинку, на практиці перетворюють потоп в паніку, що охоплює всіх сусідів, тим самим завдаючи ще більшої шкоди. Зберегти здатність розсудливо мислити, якщо прорвало трубу опалення, рідко кому вдається, а адже кожна секунда дорога.

Як заховати труби опалення - способи

Для радянської епохи були характерні сталеві труби, пофарбовані під колір стін фарбою, що свідчило про відсутність турботи господарів про дизайн. Сьогодні людина хоче мати не просто якісні опалювальні труби, а справжній колаж зі смаку та відчуття стилю.

Великий і дрібний ремонт труб опалення

Ремонт труб опалення включає в себе безліч пунктів, починаючи з усунення протікання і закінчуючи повноцінною заміною всієї системи опалення. Більшість етапів доступні для широких верств населення завдяки легкості і елементарним основам виконання. Проблема протікання характерна для всіх категорій труб. Причин для цього може бути багато.
Діаметр труби для опалення

Діаметр труби для опалення - важливий аспект чи проста примха?

Труби вибирають, не тільки спираючись на їх фізико-хімічні властивості, розмір корисного перетину і довжина мають не останнє значення для їх практичного застосування.

Діаметр труби для системи опалення впливатиме на гідродинаміку в цілому.

Розводка труб опалення - секрети, думки, планування

Розводка труб опалення з технічної точки зору є найважливішим етапом для прокладання системи опалення. Саме від правильно складеної схеми розводки труб опалення, прямо пропорційно залежить економічна складова всього проекту, а також ефективність функціонування системи в цілому.

Які труби для опалення кращі? Все або нічого?

Які труби вибрати для опалення будинку або офісу? Які труби для опалення заслуговують пильної уваги, а які - осуду? При виборі труб перед покупцем розкривається панорама можливостей, цін та якості. Тому щоб не зробити помилку слід спиратися при відсутності особистого досвіду на поради професіоналів, що мають практичну базу знань.
Серед багатого асортименту труб, мідні труби для опалення становлять особливий інтерес для тих, хто хоче бути власником надійної та високоефективної в плані тепловіддачі нагрівальних елементів системи опалення. Сучасні антикорозійні покриття, дзеркальна внутрішня поверхня. Все це характеризує мідні труби опалення.

Останні статті: