› 

Архів розділу Утеплення

Поради по утепленню будинкуУ зимовий час витрати на теплопостачання виїдають істотну частину бюджету. Котел може працювати на повну потужність, але у великому будинку все одно відчувається "морозна свіжість". У цих двох проблем є спільне рішення - утеплення опалювальної системи (труб, радіаторів).

Одна з найбільш глобальних проблем всіх власників приватних будинків - це опалення. Здавалося б, чого простіше? Встановити хороший котел, провести продуману систему опалення - і тепло гарантовано.
Якщо ви мешканець першого поверху багатоповерхового будинку, або ви живете в приватному будинку, в якому немає підвалу, то проблема холодної підлоги повинна бути вам добре знайома.
Інтернет буквально «підриває» мізки пересічному відвідувачу і споживачеві будівельної продукції. Якщо людина, наприклад, задумала утеплення будинку пінопластом своїми руками, то вона, як добросовісний користувач вносить в пошуковий рядок запит «утеплення будинку пінопластом». І, ось з цього моменту починається боротьба за клієнта і «промивання» мізків купою суперечливої інформації.
Утеплення фасадів будівель і будинків у всьому комплексі утеплювальних процедур займає близько 80%, решта 20% припадають на утеплення зсередини житлових приміщень будинків і квартир у багатоповерхових будинках. Експерти рекомендують використовувати саме системи утеплення фасадів, так як утеплення зсередини пов'язано з особливостями утворення так званої «точки роси», і це потребує певних розрахунків. Тому зовнішнє утеплення фасадів є найбільш оптимальним способом боротьби з тепловтратами і економією енергоносіїв.
Хто не любить відпочивати на дачі? Всі люблять! Але хотілося б зробити цей відпочинок більш комфортним. Утеплення дачного будинку - це затишок і тепло, далеко від комфортної квартири, в короткі хвилини відпочинку між боєм... перепрошую між прополкою грядок і поливом. Через стіни, стелю, підлогу і всілякі щілини ми втрачаємо тепло з нашого дачного будинку.
Отже, з утепленням будинку ви вже закінчили, але ви не забули про те, що у вас є автомобіль? Щоб ваш чотириколісний друг почував себе затишно і комфортно, не звертаючи уваги на різкі перепади температури, вологість, вітер та інші кліматичні негаразди, необхідний гараж, і не просто металева коробка, а утеплений, що забезпечує відмінну вентиляцію приміщення і антикорозійний захист для вашого авто.
Коли ви запланували провести утеплення свого будинку, ми сподіваємося, що в комплексний план робіт, який включає утеплення стін, утеплення підлоги та утеплення даху, ви не забули внести і такий пункт, як утеплення дверей, не тільки вхідних, але і міжкімнатних. Сподіваємося, що ви розумієте значення утеплених дверей в процесі організації збереження тепла у своїй оселі.
На сьогоднішній день дуже актуальним є питання утеплення всіх поверхонь квартири: підлоги, стін (як зсередини, так і зовні) і стелі, а також дверей і вікон. У випадку, якщо ви надумали проводити утеплювальні заходи: чи то утеплення будинку, або утеплення стін у багатоповерхівці, то перше, з чого потрібно почати - утеплення вікон і утеплення дверей. Або, принаймні, не забути запланувати ці процедури.
Перед тим, як почати розмову про утеплення мансарди слід згадати, що ж таке мансарда. Мансардою називають житлове приміщення горищного типу на останньому поверсі будинку з мансардним дахом. Мансардний дах - дах, скати якого складаються з двох частин, крутого і більш пологого. Отже, поки, ніби все зрозуміло. Тепер розберемося з видами утеплення.
Перш, ніж ми почнемо міркувати про методи і технології утеплення даху, давайте разом освіжимо в пам'яті початкове визначення «дах». Надто часто в повсякденному житті ми застосовуємо поняття цього слова, зовсім далеке від його прямого призначення.

Останні статті: