› 

Архів розділу Вентиляція

Як правильно вибрати кондиціонерКомфортний клімат в будинку - завдання не з простих, тому що взимку нерідко буває прохолодно, а влітку цієї прохолоди завжди не вистачає. Тому вирішенням цієї проблеми може бути придбання кондиціонера.

Але як правильно вибрати кондиціонер для будинку або квартири? З чого почати його підбір?

Для початку варто визначитися, чого ви очікуєте від кондиціонера, тільки охолодження приміщення або ж вам ближче варіант, коли кондиціонер і обігріває, і вентилює повітря.
Сьогодні ми представляємо Вашій увазі відео урок «Установка кондиціонера своїми руками». Якщо навіть Ви ніколи раніше цього не робили і не знаєте, як встановити кондиціонер самостійно, відео знизу сторінки допоможе Вам опанувати повний цикл установки.

Установка кондиціонерів відео
Вентиляція в лазні і сауні

Вентиляція в лазні чи сауні необхідна з трьох причин. По-перше, для того, щоб лазневі процедури, дійсно, приносили користь для здоров'я. По-друге, вентиляція лазні сприяє тому, що повітря в приміщенні прогрівається швидше і рівномірніше. І, нарешті, вентильоване приміщення сауни або лазні здатне набагато довше прослужити, не піддаючись руйнівним діям грибків і гнилі.
вентиляція виробничих приміщень

Кожне промислове приміщення, будь то величезний заводський цех або маленька приватна майстерня, повинне бути обладнане системою вентиляції. Проектування вентиляції промислової будівлі здійснюється на етапі підготовки будівельної документації. Розрахунок вентиляції виробничого приміщення проводиться відповідно до СНіП 2.04.05-91.
вентиляція в гаражі

Гараж необхідний для того, щоб захистити автомобіль від несприятливих умов зовнішнього середовища (ну, і від крадіжок, зрозуміло). Однак, якщо в гаражі відсутня вентиляція, то це набагато скоротить термін життя вашого автомобіля. По-перше, у не вентильованому приміщенні утворюється надлишкова вологість. По-друге, гази які утворюються при роботі автомобіля і своєчасно не видаляються, теж сприяють прискоренню корозійних процесів. Ну і, нарешті, перебування у невентильованому гаражному приміщенні небезпечно для здоров'я водія.
вентиляція квартири - робимо все своїми рукамиКожна квартира багатоквартирного будинку обладнується системою приточно-витяжної вентиляції. Вентиляція квартир зазвичай здійснюється таким чином: в кухнях, ванних кімнатах і санвузлах є витяжні отвори, а приплив свіжого повітря в квартиру передбачається при провітрюванні або не щільному приляганні вікон і дверей.

Природна приточно-витяжна вентиляція в квартирі

Якщо природна приточно-витяжна вентиляція в квартирі працює нормально, то цього зазвичай буває достатньо для підтримки мікроклімату у помешканні. Якщо в кімнатах запотівають вікна і постійно присутні небажані запахи, то це привід перевірити роботу вентиляційної системи.
вентиляція приватного будинку своїми рукамиПриблизна схема влаштування вентиляції природного приточно-витяжного типу

Раніше в невеликих сільських і заміських будинках сповна обходилися без систем вентиляції. Чому? Та тому, що будинки були, в основному, дерев'яними, з колод, не оштукатуреними всередині. Колоди через торці на вулиці поглинали повітря, а потім віддавали його всередину будинку.
вентиляція в підвалі і льосіДуже зручно мати льох або підвал. Але іноді користуватися ними неможливо через велику вогкість цих приміщень. Щоб уникнути вогкості, по-перше, при будівництві необхідно виконати належним чином гідроізоляцію фундаментів будівель, по-друге, переконатися, що система водопостачання та каналізація в справності і ніде не дають течі. Ну і, звичайно, слід подбати про вентиляцію підвалів і льохів.

Останні статті: