› 

Архів розділу Відео уроки

утеплення дахуСьогодні ми пропонуємо Вам побачити, як відбувається утеплення даху, відео Ви знайдете внизу сторінки. Незалежно від того, який у будівлі дах - плоский або скатний - він повинен бути обов'язково обладнаний теплоізоляцією, яка ізолює як сам дах, так і інші конструкції, що обмежують будівлю.

Дах з хорошою тепло і гідроізоляцією є гарантом теплового комфорту у всьому будинку.
З'явившись на українському ринку, піролізні котли відразу ж зайняли на ньому міцне положення. Хоча їх ціна в 1,5-2 рази більше традиційних твердопаливних котлів, вони користуються підвищеним попитом у споживачів завдяки ряду факторів і в першу чергу через підвищений час роботи від одного завантаження.

Піролізні котли
Сьогодні ми представляємо Вашій увазі відео урок «Установка кондиціонера своїми руками». Якщо навіть Ви ніколи раніше цього не робили і не знаєте, як встановити кондиціонер самостійно, відео знизу сторінки допоможе Вам опанувати повний цикл установки.

Установка кондиціонерів відео
Я впевнений, що у багатьох читачів є заміські будинки, на яких є мансарди. І тільки деякі використовують її як житлову площу. В основному там зберігають непотрібні речі, ну або в окремих випадках, як літню кімнату. Я вважаю, що це не зовсім раціонально і хочу донести до вас ідею зробити з мансарди ще одне повноцінне житлове приміщення, яке використовується у будь-яку пору року. У цій статті якраз і піде мова про утеплення мансарди, відео на цю тему розташоване в кінці.
Я думаю, що кожен з нас хотів би мати заміський будинок і притому не тільки на літній період, але і придатний для життя в холодну пору року. Тим більше в наш час, заміське будівництво отримало гарний розвиток і користується попитом. А раз є попит, то будується багато дачних дерев'яних будинків, які необхідно утеплювати для того, щоб в них було комфортно жити. У цій статті якраз і піде розмова про таку проблему, як утеплення дерев'яного будинку, відео знаходиться в кінці статті.
Утеплення лоджії

У всіх міських жителів, за невеликим винятком першого поверху, є в квартирі балкон або лоджія. Багато хто використовує їх тільки в літню пору року, а хтось і зовсім зробив там склад непотрібних речей. На мій погляд, це неправильно, тому що це теж частина житлової площі і її можна використовувати за прямим призначенням. Наприклад, можна утеплити балкон або лоджію і тим самим розширити кімнату або зробити там щось на зразок закритою мансарди.
Утеплення стін пінопластом

У цій статті буде докладно описаний такий процес, як утеплення стін пінопластом, відео на цю тему розташоване в кінці. При нашому суворому кліматі, напевно, не всі задоволені тим, наскільки в їх квартирах тепло і затишно. Деякі борються з цим обігрівачами і теплим одягом, а більш далекоглядні мешканці вважають за краще утеплювати своє житло. Це можна елементарно зробити за допомогою теплоізоляційних матеріалів.
Утеплення балкону

У цій статті докладно буде описаний такий процес, як утеплення балкону, відео на цю ж тему знаходиться в кінці статті. Хіба не всі мріють про теплий і затишнй балкон? Напевно, більшість, але, на жаль, в квартирах для середнього класу вони, як правило, не розраховані на холодну пору року. Ось тоді і стає питання про адаптацію його під зимову експлуатацію. На наш погляд, це дуже затребуване і важливе питання, адже ніхто ж не відмовиться додати до своєї житлової площі ще пару теплих та затишних квадратних метрів. Тим більше це не так вже й складно.
Утеплення стін зсередини

Якщо ви помічали, то зараз у місті не так і багато цегляних будинків. В основному будуються блокові або каркасні будинки. Вони швидше зводяться, але при цьому в деяких аспектах поступаються цегляним будинкам. Так, наприклад, в них трохи прохолодніше в холодну пору року, тому що стіни не такі товсті і менш пористі. Особливо це стосується квартир, які однією зі стін виходять на вулицю, тобто знаходяться з торця будинку. Тому в цій статті мова піде про таке питанні, як утеплення стін зсередини, відео знаходиться в кінці. Дані матеріали допоможуть вам вирішити проблему з холодами.
З наближенням холодів особливого значення набуває утеплення стін зсередини. Відео ролик розповідає про особливості теплоізоляційних матеріалів і технології їх монтажу.

Останні статті: